Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları Denince İlk Akla Gelen Firma

Adana ve Türkiye'nin Her Noktasına Evden Eve Sigortalı Taşımacılık
İnternet İndirimli Fiyat İçin

Çayıroğlu Kurumsal Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Çayıroğlu nakliyat olarak adana ve çevre illerde her türlü kurumsal nakliyat taşımaları profesyonel ekiplerle yapmaktayız. Kurumsal nakliyat banka , ofis , hastane , fabrika , okul vb taşımaları uzman kadro ve yılların verdiği tecrübe ile zamanında taşımaktayız. Bunun için yapmanız gereken bizi arayıp taşınacak eşyaların tespiti için eksper istemektir. Ekspertiz gelen rapor doğrultusunda gerekli malzeme ve araçlar hazırlanır sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma evden eve nakliyattan farklı olarak çalışılması gereken bir iştir. Ofis taşımada sizden gelen bilgiler doğrultusunda profesyonel expertizlerimiz ofisinize gelip taşınacak eşyaların listesini yapar ve gerekli olan personel ve araç listesini çıkartır. Taşınma günü ofisinize gelen personellerimiz ofis taşıma için geliştirilmiş olan koli numaralandırma sitemi ile taşınacak eşyaları ve malzemeyi paketler. Yeni ofisinizde eşyalarıınızı karıştırmadan yerlerine yerleştirir sizede yeni ofisinizin keyfini sürmek kalır.

• Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilecek Hususlar

İlk olarak anlaşıcağınız firmanın bu işi yapmaya yeterli iş gücü araç ve elemanı varmı varsa sistemli bir şekildemi çalışıyorlar ( SİSTEMDE ) kastımız firma bir odadan aldığı eşya veya dosyaları diğer yerde aynı odayamı bırakıyor. Size istediğiniz tarih arasında nakliyatı bitireceğine dair güven verebiliyormu? Kolileme yapıyormu yapıyorsa yaptığı kolilere numara veriyormu elektoronik eşyaları ayrı paketleme yapıyormu ve işaretliyormu diye sorunuz.

Banka Taşımacılığı

Banka nakliyatı gerçekten güçlü ve alanında uzman personellerle yapılması gerekir. Özellikle bankalarda yapılan arşivleme dosyalarının kolay bulunabilmesi için düzenli bir şekilde kolilenip numaralandırılıp taşınması gerekmektedir. Ayrıca bankaların iş günlerinde hizmet halinde olmaları gerektiğinden nakliyatın bir an önce olması gerektiğinden sağlam ve hızlı bir firma ile taşınması gerekir. Çayıroğlu nakliyat banka nakliyatı konusunda uzmanlaşmış ekip ve ekipmanıyla sorunsuz bir şekilde nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir.

• Banka Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

İlk olarak anlaşıcağınız firmanın bu işi yapmaya yeterli iş gücü araç ve elemanı varmı varsa sistemli bir şekildemi çalışıyorlar anlaşacağınız firma yetkilisine sorunuz. Size istediğiniz tarih arasında nakliyatı bitireceğine dair güven verebiliyormu. Kolileme yapıyormu yapıyorsa yaptığı kolilere numara veriyormu elektoronik eşyaları ayrı paketleme yapıyormu ve işaretliyormu diye sorunuz..

Okul Taşımacılığı

Okullar ülkemizde önemli ve özel bir yere sahip eğitim kurumlarıdır. Bu kurumlar gençlerin geleceklerini belirleyecek en önemli etken olması sebebiyle çayıroğlu nakliyat eğitim kurumlarına önemle hassasiyet göstermektedir. Dershaneler , fakülteler , liseler , ilk öğretim kurumları , özel okullar ve diğer tüm eğitim kurumlarımızın nakliyati ve taşınması bizim için önemli bir olgudur. Sandalyeler paketlenir. Masalar paketlenir. Bilgisayarlar paketlenir ve ambalajlanır. Öğretmenler odasındaki mobilyalar ambalajlanır. Kütüphane bölümündeki mobilyalar ambalajlanır. Labaratuar malzemeleri taşınır.Bunlar özel olarak paketlenir ve özel kolilere yerleştirilir. Tüm demirbaşlar paketlenir. Bu işlemlerden sonra nakliyatı yapılır ve özel olarak ambalajlar açılıp eğitim kurumumuzun istekleri doğrultusunda gerekli katlara istenilen mobilyalar çıkartılarak, gerekli yerleştirmeler yapılır.

• Okul Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

İlk olarak anlaşıcağınız firmanın bu işi yapmaya yeterli iş gücü araç ve elemanı varmı varsa sistemli bir şekildemi çalışıyorlar anlaşacağınız firma yetkilisine sorunuz. Size istediğiniz tarih arasında nakliyatı bitireceğine dair güven verebiliyormu. Kolileme yapıyormu yapıyorsa yaptığı kolilere numara veriyormu elektoronik eşyaları ayrı paketleme yapıyormu ve işaretliyormu diye sorunuz.

Hastane Taşımacılığı

Hastane cihazları taşımada ağırlık ile beraber cihazların hassasiyetini de göz önüne alındığında problem haline gelen nakliye hizmetidir. Bu cihazları taşınmaları profesyonel ekibimiz tarafından cihazlara zarar vermeden en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Hastanede bulunan mobilyalar ve elektoronik ürünler ambalajlanıp taşınmaktadadır. Firmamız bu konuda uzman personeli ile hizmet vermektedir.

• Hastane Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Hastane taşımacılığı dikkatli çalışılmayı gerektiren bir iş olduğundan anlaşacağınız firmanın daha önce hastane taşıması gibi bir iş yapmış mı onu sorunuz. Bu işi yapmaya yetecek kadar personel ve aracı var mı. Sizin istediğiniz zaman diliminde nakliyatı gerçekleştirebilecek mi bu hususlara dikkat ediniz.

Toros Mah 78012 Sokak Beyzade Apt. Mavi Bulvar 01170 Çukurova, Adana, Türkiye
Tasarım & Kodlama || Skynet Bilgisayar